Transport Ekspresowy
Transport Ekspresowy

Nasza Firma jako rodzinna spółka powstała w 1993 r. Transport ekspresowy jest jedną ze specjalizacji, która wyróżnia naszą Firmę. Jako Firma z bogatym doświadczeniem gwarantujemy realizację każdego zlecenia. Dostępność 24h umożliwia podjęcie zlecenia o każdej porze.

W transporcie ekspresowym liczy się każda sekunda. Sprawność realizacji zlecenia, ciągły monitoring oraz nasze doświadczenie powodują, że nie musisz się martwić o transport.. Nasza flota składa się z kilkuset pojazdów co powoduje, że w każdym momencie jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd. W każdym momencie dedykowany opiekun transportu udzieli informacji dotyczącej transportu ekspresowego. 

Jak wygląda proces współpracy?

Na początek potrzebujemy Twojego zapytania. Skontaktuj się z nami przy użyciu formularza lub zadzwoń. Następnie na podstawie naszej rozmowy prześlemy ofertę dostosowaną do wymogów zlecenia. Po potwierdzeniu rezerwujemy auto oraz przydzielamy Tobie dedykowanego opiekuna transportu. Na Twoje życzenie aktualizujemy wszystkie informacje jednocześnie prowadząc monitoring transportu. Na koniec kompletujemy niezbędną dokumentację.

Prześlij szczegóły zlecenia

  Warto z nami współpracować!
  15 minut na odpowiedź
  30 minut na rozwiązanie
  24 godziny dostępności
  Gwarancja realizacji
  Rzetelność to podstawa! Podczas współpracy zapewniamy:
  • Efektywne wykorzystanie auta
  • Kontrolę paliwa
  • Monitoring przebiegu zlecenia 24/h
  • Bezpieczne parkingi w trakcie realizacji
  • Pozycja na życzenie
  • Bezpieczeństwo Twojego ładunku
  Zobacz nasze zdjęcia