Transport Chłodniczy
Transport Chłodniczy

Nasza Firma jako rodzinna spółka powstała w 1993 r. Transport chłodniczy jest jedną z naszych specjalizacji. Jako Firma z bogatym doświadczeniem gwarantujemy realizację zlecenia. Dostępność 24h umożliwia podjęcie zlecenia o każdej porze.

Cena jest dostosowana do wielkości ładunku, a dokładną informację przesyłamy po zapoznaniu się ze szczegółami transportu. Nasza flota składa się z kilkuset pojazdów co powoduje, że w każdym momencie jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd. Transportujemy produkty mrożone, świeże i towary przemysłowe. Nasze chłodnie są w stanie realizować transport od -24 do +24 stopni. W każdym momencie dedykowany opiekun transportu udzieli informacji dotyczącej transportu chłodniczego.

Jak wygląda proces współpracy?

Na początek potrzebujemy Twojego zapytania. Skontaktuj się z nami przy użyciu formularza lub zadzwoń. Następnie na podstawie naszej rozmowy prześlemy ofertę dostosowaną do wymogów zlecenia. Po potwierdzeniu rezerwujemy auto oraz przydzielamy Tobie dedykowanego opiekuna transportu. Na Twoje życzenie aktualizujemy wszystkie informacje jednocześnie prowadząc monitoring transportu. Na koniec kompletujemy niezbędną dokumentację.

Prześlij szczegóły zlecenia

  Warto z nami współpracować!
  15 minut na odpowiedź
  30 minut na rozwiązanie
  24 godziny dostępności
  Gwarancja realizacji
  Rzetelność to podstawa! Podczas współpracy zapewniamy:
  • Efektywne wykorzystanie auta
  • Kontrolę paliwa
  • Monitoring przebiegu zlecenia 24/h
  • Bezpieczne parkingi w trakcie realizacji
  • Pozycja na życzenie
  • Bezpieczeństwo Twojego ładunku
  Zobacz nasze zdjęcia