Media o nas
UROCZYSTE PRZEKAZANIE 20. NACZEPY FIRMIE OVERIS

OVERIS to firma o bardzo mocnych korzeniach rodzinnych, która prowadzi politykę jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dążymy do osiągnięcia celów poprzez bieżącą analizę potrzeb i oczekiwań klientów. Dostosowanie taboru i usług do potrzeb i wymagań obowiązujących w Unii Europejskiej, szkolenie pracowników pod kątem wymogów norm Unii Europejskiej. Dąży do tego, aby nasi klienci byli przekonani, że troska o nich jest kluczowym elementem funkcjonowania Firmy.

Dojrzewająca świadomość zachowania środowiska naturalnego naszej planety jest dzisiaj poważnym wyzwaniem dla ludzkości. W związku z tym firma OVERIS dba o otoczenie, każdy z naszych pojazdów spełnia wyśrubowane normy emisji spalin EUR05 i EUR06 i przechodzi regularne przeglądy.

Głównym celem firmy Overis jest wzmocnienie dotychczasowej pozycji firmy na rynku usług transportowych poprzez świadczenie wysokiej jakości usług, ich bezpieczną i terminową realizację oraz ciągły rozwój firmy w przyjazny dla środowiska sposób.

Z końcem ubiegłego roku weszliśmy w posiadanie pojazdów firmy Krone jest to wiodący producent różnego rodzaju naczep z bogatą ofertą. Krone charakteryzuje się praktycznością, funkcjonalnością oraz wysokim bezpieczeństwem użytkownika.

Ostanie nasze zamówienie to 20 szt. nowych pojazdów marki Krone, z których jesteśmy bardzo zadowoleni a w najbliższej przyszłości planujemy dokupienie kolejnych 30.

Krone to sukcesywna marka z wieloletnim doświadczeniem, mocno wyprzedzając konkurencję na Europejskim rynku.

https://www.krone-trailer.com/polski/news/20-naczepa-dla-firmy-overis/