Transport Międzynarodowy
Transport Międzynarodowy

Nasza Firma jako rodzinna spółka powstała w 1993 r. Transport międzynarodowy realizujemy na obszarze 29. krajów. Jako Firma z bogatym doświadczeniem gwarantujemy realizację każdego zlecenia. Dostępność 24h umożliwia podjęcie zlecenia o każdej porze.

Transport międzynarodowy to główny element działalności naszej Firmy. Zespół doświadczonych kierowców, świetni specjaliści od koordynowania ładunków w  naszym biurze. Te elementy powodują, że masz gwarancję realizacji zlecenia. Nasza flota składa się z kilkuset pojazdów co powoduje, że w każdym momencie jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd. W każdym momencie dedykowany opiekun transportu udzieli informacji dotyczącej transportu ekspresowego. 

Jak wygląda proces współpracy?

Na początek potrzebujemy Twojego zapytania. Skontaktuj się z nami przy użyciu formularza lub zadzwoń. Następnie na podstawie naszej rozmowy prześlemy ofertę dostosowaną do wymogów zlecenia. Po potwierdzeniu rezerwujemy auto oraz przydzielamy Tobie dedykowanego opiekuna transportu. Na Twoje życzenie aktualizujemy wszystkie informacje jednocześnie prowadząc monitoring transportu. Na koniec kompletujemy niezbędną dokumentację.

Prześlij szczegóły zlecenia

  Warto z nami współpracować!
  15 minut na odpowiedź
  30 minut na rozwiązanie
  24 godziny dostępności
  Gwarancja realizacji
  Rzetelność to podstawa! Podczas współpracy zapewniamy:
  • Efektywne wykorzystanie auta
  • Kontrolę paliwa
  • Monitoring przebiegu zlecenia 24/h
  • Bezpieczne parkingi w trakcie realizacji
  • Pozycja na życzenie
  • Bezpieczeństwo Twojego ładunku
  Zobacz nasze zdjęcia